Pomoc drogowa Ursynów

Świadczymy szybką, profesjonalną i Tanią  Pomoc drogowa – Ursynów

Pomożemy przy każdej, małej czy dużej awarii.

Wystarczy kliknąć numer poniżej aby zamówić pomoc drogowa Ursynów.

737 180 184

Kliknij by zadzwonić

Napisz do nas również wiadomość SMS, a na własny koszt oddzwonimy!

Pomoc drogowa Ursynów⭐ Auta – uszkodzone, spalone, z zablokowanym układem jezdnym – osobowe, dostawcze, terenowe, busy, kampery. Zawieziemy je w dowolne miejsce w Polsce.

 

Pomoc drogowa Ursynów – profesjonalna pomoc drogowa 

Wybierając się w trasę, rzadko bierzemy pod uwagę potencjalne wydarzenia, które mogłyby uniemożliwić nam kontynuowanie podróży – rozładowanie akumulatora, brak paliwa, stłuczkę, usterkę mechaniczną czy przebicie opony. Niestety nie sposób wykluczyć takich sytuacji, które często przydarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Wielu kierowców dysponuje umiejętnościami i sprzętem, pozwalającymi na samodzielne rozwiązanie większości z tych sytuacji, ale niektóre z nich, wymagające interwencji mechanika, mogą pozostawić ich całkowicie bezsilnych na drodze. Inni nie radzą sobie z samodzielnymi naprawami i nawet przy tych „najprostszych” przydała by im się profesjonalna pomoc drogowa Urysnów. Niezależnie do której grupy się zaliczasz – przyda Ci się nasz numer telefonu. Nigdy nie wiadomo, co może Cię spotkać po drodze, ale jedno jest pewne – z naszą pomocą wyjdziesz cało z każdej opresji. Co nas wyróżnia i dlaczego do tej pory zaufało nam setki klientów? Ty również możesz przekonać się, że warto nam zaufać – zapoznaj się z naszą działalnością

Pomoc drogowa Ursynów – nasza oferta

Pomoc drogowa dla Samochodów w dzielnicy Ursynów

Świadczymy usługę Holowania oraz Pomocy Drogowej na terenie Warszawy i okolic

Transport Pojazdów i nie tylko Ursynów Warszawa

Transportujemy

  • auta powypadkowe
  • samochody osobowe i dostawcze do 3.5T
  • busy i kampery
  • motocykle i skutery oraz quady
  • auta zabytkowe
  • przyczepy kempingowe i rolnicze
  • miniżórawie oraz minikoparki do 3,5T
  • łodzie
  • róznego rodzaju gabaryty do 10m dł.
Awaryjne odpalenie

Awaryjne uruchamianie samochodów za pomocą startera lub kabli rozruychowych do samochodów osobowych oraz ciężarowych , a także ładowanie akumulatora i wymianą akumulatora z dojazdem do klienta

Dowóz paliwa - Pomoc drogowa Ursynów

Dowieziemy na terenie Warszawy i okolic paliwo oraz olej napędowy

Zmiana koła Warszawa Ursynów

Przyjedziemy odkręcimy oraz wymienimy uszkodzone koło lub przewieziemy do zaprzyjaznionej wulkanizacji 24h która wymieni bądź naprawi uszkodzoną oponę. Wymiana koła na drodze to dla nas czysta przyjemność

Drobne naprawy na drodze

W przypadku drobnych napraw staramy się usunąć usterkę na miejscu ! Lub transport do klijenta lub naszego warsztatu

wyciąganie z rowu/błota oraz zasp
Auta bez kół oraz z zablokowanymi 4 kołami to dla nas żaden problem !

Postaramy się sprostac w tej trudnej sytuacji

Garaże podziemne nie stanowią dla nas problemu

Dysponujemy Holownikiem z widłami oraz pojazdem terenowym który wyciągnie uszkodzone auto z parkingu podziemnego

Holowanie busów / Kamperów

Dysponujemy specjalnym autem , a także 10,5m przyczepą przeznaczoną do tego typu pojazdów

Pomoc drogowa Ursynów – dlaczego warto ?

Doświadczenie

Zdobywane latami wykonując transport drogowy nie tylko w kraju a i także poza jego granicami.

 

Odpowiednie zaplecze Ursynów

Pojazdy odpowiednio doposażone w niezbędny sprzet, dzięki któremu zabierzemy lub naprawimy uszkodzony pojazd na miejscu.

Najlepszy personel na Ursynowie

Posiadamy najlepszy personel który Państwu najlepiej doradzi jak rozwiązać problem z uszkodzonym pojazdem, posiadamy zaplecze warsztatów mechanicznych, blacharsko lakierniczych, wulkanizacyjny.

Odpowiedzialność za powierzony pojazd

Niejednokrotnie klienci powierzają nam swoje samochody w celu przetransportowania uszkodzonego auta w kolejnym dniu do serwisu, z nami jest bezpieczny.

ubezpieczenie

Posiadamy specjalistyczne ubezpieczenie przeznaczone dla przewoźników w celu zabezpieczenia transportowanego pojazdu lub ładunku.

Pomoc drogowa Ursynów – wspieramy każdego kierowcę

Nie ma znaczenia czy jedziesz na motorze, podróżujesz kamperem, busem czy osobówką – sytuacji, które mogą zniszczyć Twoje plany i unieruchomić Twój pojazd nie brakuje. O ile niektóre wymagają interwencji mechanika i bez warsztatu niemożliwe jest usunięcie usterki, o tyle wiele z nich z powodzeniem można rozwiązać na miejscu – dysponując odpowiednimi narzędziami i umiejętnościami. Na szczęście, w każdej sytuacji możesz liczyć na nasz zespół, wystarczy jeden telefon, by dobrze wyposażona ekipa już po kilku minutach wyruszyła, by Ci na miejscu pomóc. Nie ważne czy znasz się na mechanice i potrafisz dokładnie zdefiniować problem, czy jesteś całkowitym amatorem, pomożemy Ci i podpowiemy, co dokładnie trzeba zrobić, by móc wyruszyć w dalszą drogę. Jeśli się uda, to już po chwili Twój samochód znów będzie gotowy do jazdy – możemy jako pomoc drogowa Ursynów przywieźć Ci paliwo, podładować akumulator, wymienić koło czy usunąć inną niewielką usterkę. Jednak nawet jeśli konieczna okaże się konieczna interwencja mechanika, to nie pozostawiamy Cię samego – załadujemy samochód na lawetę i bezpiecznie dowieziemy we wskazane miejsce. Nie znasz nikogo godnego zaufania? Bez obaw, w takiej sytuacji wskażemy Ci kogoś, kogo z czystym sumieniem możemy polecić.

Pomoc drogowa Ursynów – 24/dobę

Niezależnie od tego, gdzie i o jakiej porze przydarzy Ci się coś niespodziewanego, co uniemożliwi kontynuowanie jazdy, możesz śmiało do nas zadzwonić. Nie mamy wyznaczonych godzin pracy – działamy zawsze i o każdej porze. W środku nocy, nad ranem, w święta, w weekend – nie przestajemy pracować, ponieważ zawsze może zdarzyć się coś nieprzewidzianego. Zamiast więc wydzwaniać do przyjaciół czy rodziny w najmniej odpowiednim momencie albo rozpaczliwie prosić o pomoc przypadkowe osoby przebywające w okolicy, po prostu do nas zadzwoń. Świetna lokalizacja – w samym centrum Warszawy – pozwala na dojechanie do właściwie każdej części Stolicy w ciągu 20 – 30 minut (zwłaszcza w nocy). Błyskawicznie więc zostanie Ci udzielona odpowiednia pomoc drogowa Ursynów – nie musisz obawiać się, że pozostaniesz sam w nieznanej okolicy z uszkodzonym samochodem.

Ile kosztuje pomoc drogowa Ursynów ?

Profesjonalna pomoc drogowa Warszawa Ursynów, która przyjedzie w dowolne miejsce o każdej porze dnia i nocy kojarzy się z kosztowną usługą, prawda? No właśnie niezupełnie to prawda, choć wiele osób obawia się wysokich wydatków, to taka usługa okazuje się często najtańszym rozwiązaniem. Jeśli przyjedzie po Twój samochód laweta Ursynów, to w przypadku niewielkiego pojazdu ceny za obsługę zaczną się od 150 złotych netto. Oczywiście na końcową opłatę wpływ ma nie tylko rozmiar auta, ale także odległość, na jaką chcesz go przewieźć, dodatkowe usługi (wyciąganie z rowu, błota, zaspy) czy stan techniczny – w przypadku zablokowanego czy uszkodzonego układu kierowniczego konieczne będą dodatkowe działania. Jakkolwiek by nie było, nasza pomoc często wychodzi taniej, niż nocowanie w pobliskim hotelu czy powrót taksówką do domu – szczególnie jeśli uda się uruchomić Twoje auto na miejscu.

Pomoc drogowa Ursynów – Cennik usług

Pomoc drogowa Ursynów, która przetransportuje każde auto

Nawet jeśli myślisz, że Twój przypadek jest wyjątkowo skomplikowany, bo Twoje auto nie ma kół, jest kompletnie zniszczone, zablokowane, zabytkowe czy delikatne – po prostu do nas zadzwoń. Nawet jeśli to kamper, łódź, przyczepa kempingowa, motor czy ładunek gabarytowy – damy radę i pomożemy Ci z transportem lub uruchomieniem na miejscu (o ile to możliwe). Zapisz nasz numer jeszcze zanim wyruszysz w trasę – profesjonalne wsparcie oraz pomoc drogowa Ursynów jest nie do przecenienia.

O nas

W telegraficznym skrócie, referencje, galeria, przeczytaj i się przekonaj.

Cennik

Wyceny wykonujemy od ręki telefonicznie oraz wszystkie ceny mamy na naszej stronie. 

Najczęstrzy Obszar naszych usług