Pomoc drogowa Bemowo

Świadczymy szybką, profesjonalną i Tanią Pomoc drogową Bemowo

Pomożemy przy każdej, małej czy dużej awarii.

Wystarczy kliknąć numer poniżej aby zamówić Pomoc drogowo Bemowo.

737 180 184

Kliknij by zadzwonić

Napisz do nas również wiadomość SMS, a na własny koszt oddzwonimy!

Pomoc drogowa  Bemowo 🚨 Auta – uszkodzone, spalone, z zablokowanym układem jezdnym – osobowe, dostawcze, terenowe, busy, kampery. Zawieziemy je z Woli w dowolne miejsce  w Polsce.

 

Pomoc drogowa Bemowo 🚨 ⛽️

Pomoc drogowa na terenie Bemowa może przydać się każdemu – nawet jeśli nie zakładał do tej pory, że kiedykolwiek będzie musiał skorzystać z jej usług. Niestety wydarzenia takie jak stłuczka, awaria samochodu, brak paliwa czy rozładowany akumulator mogą przydarzyć się każdemu z nas, niezależnie od umiejętności i stopnia przygotowania pojazdu do drogi. Nawet w takich chwilach nie musisz być pozostawiony sam ze sobą – profesjonalna pomoc drogowa Bemowo pomoże Ci rozwiązać wiele z pojawiających się sytuacji na miejscu, dzięki czemu możesz kontynuować jazdę. Nawet jeśli okaże się to niemożliwe, to członkowie naszej załogi zapewnią Ci kompleksową pomoc i np. zawiozą Twój samochód na lawecie do najbliższego mechanika, lub do osoby, którą darzysz zaufaniem. Jedno jest pewne – niezależnie co okaże się niezbędne do rozwiązania Twoich problemów, decydując się na współprace z nami, nie musisz się obawiać – na pewno uda się nam wspólnie znaleźć rozwiązanie idealne. Zobacz naszą ofertę i przekonaj się, dlaczego do tej pory zaufało nam setki klientów.

Pomoc drogowa Bemowo – oferta usług

Holowanie Samochodów w dzielnicy Bemowo

Świadczymy usługę Holowania oraz Pomocy Drogowej na terenie Warszawy Bemowo i okolic

Transport Pojazdów i nie tylko Bemowo Warszawa

Transportujemy

  • auta powypadkowe
  • samochody osobowe i dostawcze do 3.5T
  • busy i kampery
  • motocykle i skutery oraz quady
  • auta zabytkowe
  • przyczepy kempingowe i rolnicze
  • miniżórawie oraz minikoparki do 3,5T
  • łodzie
  • róznego rodzaju gabaryty do 10m dł.
Awaryjne odpalenie

Awaryjne uruchamianie samochodów za pomocą startera lub kabli rozruychowych do samochodów osobowych oraz ciężarowych , a także ładowanie akumulatora i wymianą akumulatora z dojazdem do klienta

Dowóz paliwa na Bemowo

Dowieziemy na terenie Warszawy i okolic paliwo oraz olej napędowy

Zmiana koła na terenie Bemowa

Przyjedziemy odkręcimy oraz wymienimy uszkodzone koło lub przewieziemy do zaprzyjaznionej wulkanizacji 24h która wymieni bądź naprawi uszkodzoną oponę. Wymiana koła na drodze to dla nas czysta przyjemność

Drobne naprawy na drodze - Bemowo Warszawa

W przypadku drobnych napraw staramy się usunąć usterkę na miejscu ! Lub transport do klijenta lub naszego warsztatu

wyciąganie z rowu/błota oraz zasp
Auta bez kół oraz z zablokowanymi 4 kołami to dla nas żaden problem !

Postaramy się sprostac w tej trudnej sytuacji

Garaże podziemne nie stanowią dla nas problemu

Dysponujemy Holownikiem z widłami oraz pojazdem terenowym który wyciągnie uszkodzone auto z parkingu podziemnego

Holowanie busów / Kamperów

Dysponujemy specjalnym autem , a także 10,5m przyczepą przeznaczoną do tego typu pojazdów

Pomoc drogowa Bemowo – dlaczego właśnie nam możesz zaufać ?

Doświadczenie

Zdobywane latami wykonując transport drogowy nie tylko w kraju a i także poza jego granicami.

 

Odpowiednie zaplecze Bemowo

Pojazdy odpowiednio doposażone w niezbędny sprzet, dzięki któremu zabierzemy lub naprawimy uszkodzony pojazd na miejscu.

Najlepszy personel na Bemowie

Posiadamy najlepszy personel który Państwu najlepiej doradzi jak rozwiązać problem z uszkodzonym pojazdem, posiadamy zaplecze warsztatów mechanicznych, blacharsko lakierniczych, wulkanizacyjny.

Odpowiedzialność za powierzony pojazd

Niejednokrotnie klienci powierzają nam swoje samochody w celu przetransportowania uszkodzonego auta w kolejnym dniu do serwisu, z nami jest bezpieczny.

ubezpieczenie

Posiadamy specjalistyczne ubezpieczenie przeznaczone dla przewoźników w celu zabezpieczenia transportowanego pojazdu lub ładunku.

Pomoc drogowa Bemowo – zawsze i dla każdego

Niezależnie od Twojego stażu za kierownicą, wieku i stanu technicznego Twojego pojazdu czy tego, jak daleko od Bemowa i Warszawy się znajdujesz, usterka pojazdu może popsuć nawet najlepsze plany. Wakacje, służbowy wyjazd, planowane odwiedziny u rodziny – szkoda, by którykolwiek z planów został popsuty z powodu niesprawnego samochodu, który zawiódł Cię po drodze. Niestety nie zawsze samodzielnie udaje się uporać z każdym problemem – ale od czego masz nas! Jako profesjonalna pomoc drogowa Bemowo szybko dojedziemy pod wskazaną przez Ciebie lokalizację i już po kilku chwilach nasz doświadczony zespół zajmie się diagnostyką usterki w Twoim aucie. Często już po kilku minutach udaje się przywrócić właściwe funkcjonowanie samochodu i pozwolić kierowcy na dalszą jazdę – jednak nawet jeśli tak się nie stanie nasza laweta Bemowo zawiezie Cię wraz z samochodem w dowolne miejsce. Może to być zaufany mechanik albo ktoś z naszego polecenia. Niezależnie jak nagła byłaby Twoja sytuacja, zawsze znajdziemy kompleksowe rozwiązanie problemu.pojazdu. Często są to pojazdy zabytkowe, które po latach ktoś chce przewieźć do mechanika i odrestaurować, jak również porzucone auta, które jednak zakończą swój żywot na złomie. Wyciągamy także samochody z rowów, zakopane w błocie, zaspach, zablokowane w podziemnych garażach, bez kół i w innych, uniemożliwiających dalsze użytkowanie warunkach.

Pomoc drogowa Bemowo – 24/7 dla Ciebie!

Kiedy Twój samochód zawodzi podczas jazdy, to nie czas na eksperymenty – potrzebujesz szybkiej i skutecznej pomocy. Szczególnie jeśli znajdujesz się w nieznanej okolicy, a do awarii doszło w nocy, w weekend czy podczas świąt. Jak wówczas najbezpieczniej poradzić sobie z tym wyzwaniem? Wiele osób przekonało się o tym, jak trudno jest samodzielnie wymyślić dobre rozwiązanie, znajdując się pod taką presją. Również znajomi czy rodzina nie zawsze jest w stanie pomóc. A przecież spanie w samochodzie gdzieś z dala od domu nie należy do najbezpieczniejszych rozwiązań, podobnie jak pozostawienie samochodu przy drodze i poszukiwanie hotelu. Zamiast ryzykować bezpieczeństwo (swoje lub samochodu) albo rozpaczliwie poszukiwać dobrego wyjścia, po prostu do nas zadzwoń. Pomoc drogowa Bemowo działa 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – bez żadnych wyjątków. Wystarczy jeden telefon, by nasza pomoc drogowa była już w drodze, by Ci pomóc. Dzięki lokalizacji w ścisłym centrum Warszawy już w ciągu 20 – 30 minut jesteśmy w stanie dojechać do większości potrzebujących pomocy klientów

Ile kosztuje pomoc drogowa w Bemowie?

Fachowa pomoc drogowa Bemowo mogłaby się kojarzyć z niemałymi kosztami, prawda? No właśnie nie zawsze okazuje się to prawdą. Nasze usługi rozpoczynają się od 150 złotych netto, w przypadku niewielkich pojazdów. Końcowy koszt uzależniony jest od odległości, na jaką będziesz przewozić samochód, sytuacji, w jakiej się znajduje (np. czy trzeba go wyciągać z rowu czy zaspy, ma zablokowany układ kierowniczy, jest uwięziony w podziemnym garażu czy unieruchomiony w inny sposób) oraz jego rozmiaru – najmniej kosztuje pomoc przy niewielkich samochodach, szczególnie jeśli chodzi o holowanie na lawecie. W każdej sytuacji dokładamy jednak starań, byś przed rozpoczęciem jakichkolwiek działań miał dokładną wiedzę na temat tego, ile faktycznie zapłacisz. Podejmiesz więc świadomą decyzję, czy chcesz powierzyć pomocy drogowej w Bemowie swoje auto

Pomoc drogowa Bemowo – Cennik

Pomoc drogowa Bemowo dla każdego auta

Niezależnie czy zawiódł Cię Twój samochód osobowy czy dostawczy, chcesz zając się autem ze sprawnym układem kierowniczym, czy może nawet pozbawionym kół – jesteśmy Ci w stanie pomóc. Usterki, których nie uda nam się naprawić na miejscu, będą wymagały transportu na lawecie – jednak nawet w takiej sytuacji masz pewność, że zrobimy to fachowo i bezpiecznie – dla Ciebie i Twojego auta. Zadzwoń do nas i przekonaj się, jak Ci możemy udzielić ci pomocy drogowej w dzielnicy Bemowo!!

O nas

W telegraficznym skrócie, referencje, galeria, przeczytaj i się przekonaj.

Cennik

Wyceny wykonujemy od ręki telefonicznie oraz wszystkie ceny mamy na naszej stronie. 

Najczęstrzy Obszar naszych usług