Pomoc drogowa Ochota

Świadczymy szybką, profesjonalną i Tanią Pomoc drogowa – Ochota

Pomożemy przy każdej, małej czy dużej awarii.

Wystarczy kliknąć numer poniżej aby zamówić pomoc drogowa Ochota.

737 180 184

Kliknij by zadzwonić

Napisz do nas również wiadomość SMS, a na własny koszt oddzwonimy!

Pomoc drogowa Ochota⭐ Auta – uszkodzone, spalone, z zablokowanym układem jezdnym – osobowe, dostawcze, terenowe, busy, kampery. Zawieziemy je w dowolne miejsce w Polsce.

 

Pomoc drogowa Ochota – pomoc po awari

Przytrafiła Ci się niespodziewana awaria w drodze – na przykład auto nagle stanęło i nie chce zapalić, zeszło powietrze z opon lub też zabrakło paliwa? Takie sytuacje przydarzają się każdego dnia nawet najbardziej ostrożnym kierowcom i to najczęściej w najmniej spodziewanym momencie – na przykład w środku nocy, w święta czy z daleka od domu. Jak wtedy postąpić? Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług pomoc drogowa Ochota , które zajmują się udzielaniem kompleksowej pomocy potrzebującym kierowcom. Jeżeli właśnie szukasz kogoś, kto oferuje takie usługi, to doskonale trafiłeś. Działamy na terenie Warszawy i Ochoty i jej okolic już od wielu lat udzielając pomocy w najróżniejszych przypadkach – zarówno jeśli chodzi o poważne wypadki i stłuczki, jak i inne drobniejsze usterki czy problemy. Naszym priorytetem jest profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz punktualność. Zdajemy sobie sprawę, że nieoczekiwany postój na drodze zawsze jest niezwykle stresujący, dlatego dokładamy starań, aby szybko i sprawnie rozwiązać powstały problem, tak abyś mógł bez obaw kontynuować swoją podróż.

Pomoc drogowa Ochota – nasza oferta

Holowanie Samochodów Ochota

Świadczymy usługę Holowania oraz Pomocy Drogowej na terenie Warszawy i okolic

Transport Pojazdów i nie tylko w Ochocie

Transportujemy

  • auta powypadkowe
  • samochody osobowe i dostawcze do 3.5T
  • busy i kampery
  • motocykle i skutery oraz quady
  • auta zabytkowe
  • przyczepy kempingowe i rolnicze
  • miniżórawie oraz minikoparki do 3,5T
  • łodzie
  • róznego rodzaju gabaryty do 10m dł.
Awaryjne odpalenie

Awaryjne uruchamianie samochodów za pomocą startera lub kabli rozruychowych do samochodów osobowych oraz ciężarowych , a także ładowanie akumulatora i wymianą akumulatora z dojazdem do klienta

Dowóz paliwa

Dowieziemy na terenie Warszawy i okolic paliwo oraz olej napędowy

Zmiana koła Warszawa Ochota

Przyjedziemy odkręcimy oraz wymienimy uszkodzone koło lub przewieziemy do zaprzyjaznionej wulkanizacji 24h która wymieni bądź naprawi uszkodzoną oponę. Wymiana koła na drodze to dla nas czysta przyjemność

Drobne naprawy na drodze

W przypadku drobnych napraw staramy się usunąć usterkę na miejscu ! Lub transport do klijenta lub naszego warsztatu

wyciąganie z rowu/błota oraz zasp
Auta bez kół oraz z zablokowanymi 4 kołami to dla nas żaden problem !

Postaramy się sprostac w tej trudnej sytuacji

Garaże podziemne nie stanowią dla nas problemu

Dysponujemy Holownikiem z widłami oraz pojazdem terenowym który wyciągnie uszkodzone auto z parkingu podziemnego

Holowanie busów / Kamperów

Dysponujemy specjalnym autem , a także 10,5m przyczepą przeznaczoną do tego typu pojazdów

Pomoc drogowa Ochota dlaczego my ?

Doświadczenie

Zdobywane latami wykonując transport drogowy nie tylko w kraju a i także poza jego granicami.

 

Odpowiednie zaplecze

Pojazdy odpowiednio doposażone w niezbędny sprzet, dzięki któremu zabierzemy lub naprawimy uszkodzony pojazd na miejscu.

Najlepszy personel na Ochocie

Posiadamy najlepszy personel który Państwu najlepiej doradzi jak rozwiązać problem z uszkodzonym pojazdem, posiadamy zaplecze warsztatów mechanicznych, blacharsko lakierniczych, wulkanizacyjny.

Odpowiedzialność za powierzony pojazd

Niejednokrotnie klienci powierzają nam swoje samochody w celu przetransportowania uszkodzonego auta w kolejnym dniu do serwisu, z nami jest bezpieczny.

ubezpieczenie

Posiadamy specjalistyczne ubezpieczenie przeznaczone dla przewoźników w celu zabezpieczenia transportowanego pojazdu lub ładunku.

Pomoc drogowa Ochota – kompleks usług

Jeżeli już od wielu lat masz prawo jazdy i każdego roku pokonujesz duże odległości, z pewnością przynajmniej raz w życiu miałeś do czynienia z awarią samochodu, stłuczką lub nawet poważniejszym wypadkiem. Chociaż nikt nie oczekuje – a tym bardziej nie planuje takich zdarzeń, mogą przydarzyć się każdemu. Sytuacja jest szczególnie skomplikowana, gdy jesteś daleko od domu lub właśnie wyruszyłeś na długo planowane wakacje. Co zrobić w takiej sytuacji? Być może pierwsze, co nasuwa Ci się na myśl to zadzwonić do przyjaciela. Jednak takie rozwiązanie nie zawsze jest najlepszym wyjściem. Gdy masz do czynienia z poważną awarią, prawdopodobnie konieczne będzie odholowanie Twojego samochodu w bezpieczne miejsce – wbrew pozorom nie jest to takie łatwe zadanie. Wystarczy chwila nieuwagi lub brak umiejętności, aby doprowadzić do jeszcze poważniejszej awarii lub spowodować niebezpieczeństwo na drodze. Co więcej, istnieje wiele przepisów, które wyraźnie określają, jak powinno wyglądać holowanie oraz kiedy jest ono zabronione – ich nieznajomość może skończyć się wysokim mandatem. Biorąc pod uwagę te oraz inne czynniki, wiele osób dochodzi do wniosku, że nie warto jeszcze bardziej komplikować i tak trudnej sytuacji. Działając na własną rękę – szczególnie pod wpływem emocji – może bowiem się okazać, że mieliśmy do czynienia jedynie z prostą usterką, jednak sami doprowadziliśmy do tego, że nasza sytuacja jest beznadziejna. Nie warto więc ryzykować – jeżeli Twoje auto odmówiło Ci posłuszeństwa, skontaktuj się z nami pomoc drogowa na Ochocie, a udzielimy Ci kompleksowej pomocy. Co wchodzi w jej zakres?

Pomoc drogowa Ochota – laweta i holowanie

Jeżeli sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, ponieważ auto uległo poważniejszej awarii lub brało udział w wypadku, prawdopodobnie dalsza jazda nim będzie niemożliwa. W takim przypadku sprawdzi się laweta Ochota – pomoc drogowa dla uszkodzonych samochodów przy wykorzystaniu odpowiednich sprzętów to nasza specjalność. Na co dzień zajmujemy się również holowaniem innych pojazdów, takich jak skutery, motocykle, łodzie a nawet kampery czy samochody dostawcze Posiadamy OC przewoźnika, co daje Ci gwarancję, że auto będzie bezpieczne podczas całego transportu. Pomoc drogowa Ochota jest dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – również w święta czy niedziele. Wszystkim klientom gwarantujemy punktualność oraz profesjonalne podejście.

Pomoc drogowa ochota – Cennik naszych usług

Pomoc drogowa Ochota – laweta i holowanie

Jeżeli sytuacja jest nieco bardziej skomplikowana, ponieważ auto uległo poważniejszej awarii lub brało udział w wypadku, prawdopodobnie dalsza jazda nim będzie niemożliwa. W takim przypadku sprawdzi się laweta Ochota – holowanie uszkodzonych samochodów przy wykorzystaniu odpowiednich sprzętów to nasza specjalność. Na co dzień zajmujemy się również holowaniem innych pojazdów, takich jak skutery, motocykle, łodzie a nawet kampery czy samochody dostawcze Posiadamy OC przewoźnika, co daje Ci gwarancję, że auto będzie bezpieczne podczas całego transportu. Pomoc drogowa dostępna jest 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu – również w święta czy niedziele. Wszystkim klientom gwarantujemy punktualność oraz profesjonalne podejście

O nas

W telegraficznym skrócie, referencje, galeria, przeczytaj i się przekonaj.

Cennik

Wyceny wykonujemy od ręki telefonicznie oraz wszystkie ceny mamy na naszej stronie. 

Najczęstrzy Obszar naszych usług