Laweta Wawer

Świadczymy szybką, profesjonalną i Tanią  Laweta – Wawer

Pomożemy przy każdej, małej czy dużej awarii.

Wystarczy kliknąć numer poniżej aby zamówić pomoc Laweta Wawer.

737 180 184

Kliknij by zadzwonić

Napisz do nas również wiadomość SMS, a na własny koszt oddzwonimy!

Laweta Wawer⭐ Auta – uszkodzone, spalone, z zablokowanym układem jezdnym – osobowe, dostawcze, terenowe, busy, kampery. Zawieziemy je w dowolne miejsce w Polsce.

 

Laweta Wawer – szybki transport na lawecie

Nie brakuje sytuacji, w których potrzebny jest transport na lawecie Wawer – wypadek samochodowy, awaria silnika, przewiezienie przyczepy kempingowej, zabytkowego samochodu, łodzi. Niewielu kierowców posiada odpowiedni pojazd, niełatwo również o osobę dysponującą odpowiednim doświadczeniem do prowadzenia tego rodzaju pojazdu. W szczególnie trudnej sytuacji mogą być osoby, którym awaria pojazdu utrudniła dalszą podróż – bo np. rozładował im się akumulator, zabrakło paliwa, przebiła opona czy ulegli stłuczce. Na szczęście wcale nie musisz posiadać lawety, by skorzystać z dobrodziejstw, jakie zapewnia ten środek transportu – wystarczy, że się z nami skontaktujesz. Z przyjemnością Ci pomożemy – nie tylko zabierając Twoje auto naszą lawetą, ale przede wszystkim podejmując działania, by go uruchomić na miejscu, co bardzo często oznacza możliwość dalszego kontynuowania jazdy i cieszenia się planowanymi wakacjami, dojechaniem na czas do pracy czy skorzystaniem z eventów, na które właśnie jechałeś.

Laweta Wawer – nasza oferta

Holowanie Samochodów w dzielnicy Wawer

Świadczymy usługę Holowania oraz Pomocy Drogowej na terenie Warszawy i okolic

Transport Pojazdów i nie tylko Wawer Warszawa

Transportujemy

  • auta powypadkowe
  • samochody osobowe i dostawcze do 3.5T
  • busy i kampery
  • motocykle i skutery oraz quady
  • auta zabytkowe
  • przyczepy kempingowe i rolnicze
  • miniżórawie oraz minikoparki do 3,5T
  • łodzie
  • róznego rodzaju gabaryty do 10m dł.
Awaryjne odpalenie

Awaryjne uruchamianie samochodów za pomocą startera lub kabli rozruychowych do samochodów osobowych oraz ciężarowych , a także ładowanie akumulatora i wymianą akumulatora z dojazdem do klienta

Dowóz paliwa na Wawer

Dowieziemy na terenie Warszawy i okolic paliwo oraz olej napędowy

Zmiana koła Warszawa Wawer

Przyjedziemy odkręcimy oraz wymienimy uszkodzone koło lub przewieziemy do zaprzyjaznionej wulkanizacji 24h która wymieni bądź naprawi uszkodzoną oponę. Wymiana koła na drodze to dla nas czysta przyjemność

Drobne naprawy na drodze

W przypadku drobnych napraw staramy się usunąć usterkę na miejscu ! Lub transport do klijenta lub naszego warsztatu

wyciąganie z rowu/błota oraz zasp
Auta bez kół oraz z zablokowanymi 4 kołami to dla nas żaden problem !

Postaramy się sprostac w tej trudnej sytuacji

Garaże podziemne nie stanowią dla nas problemu

Dysponujemy Holownikiem z widłami oraz pojazdem terenowym który wyciągnie uszkodzone auto z parkingu podziemnego

Holowanie busów / Kamperów

Dysponujemy specjalnym autem , a także 10,5m przyczepą przeznaczoną do tego typu pojazdów

Laweta Wawer – dlaczego warto skorzystać ?

Doświadczenie

Zdobywane latami wykonując transport drogowy nie tylko w kraju a i także poza jego granicami.

 

Odpowiednie zaplecze Wawer

Pojazdy odpowiednio doposażone w niezbędny sprzet, dzięki któremu zabierzemy lub naprawimy uszkodzony pojazd na miejscu.

Najlepszy personel na Wawer

Posiadamy najlepszy personel który Państwu najlepiej doradzi jak rozwiązać problem z uszkodzonym pojazdem, posiadamy zaplecze warsztatów mechanicznych, blacharsko lakierniczych, wulkanizacyjny.

Odpowiedzialność za powierzony pojazd

Niejednokrotnie klienci powierzają nam swoje samochody w celu przetransportowania uszkodzonego auta w kolejnym dniu do serwisu, z nami jest bezpieczny.

ubezpieczenie

Posiadamy specjalistyczne ubezpieczenie przeznaczone dla przewoźników w celu zabezpieczenia transportowanego pojazdu lub ładunku.

Laweta Wawer – pomożemy każdemu kierowcy

Niezależnie od tego, gdzie i w jakich okolicznościach Twój pojazd został unieruchomiony, nasz doświadczony zespół wraz z Lawetą Wawer zrobi wszystko, co możliwe, by Ci pomóc. A potrafimy naprawdę sporo – lata pracy w branży nauczyło nas skutecznie rozwiązywać praktycznie wszystkie awarie, z jakimi przychodzi się mierzyć kierowcom podczas jazdy. Oczywiście, jeśli Twój samochód uległ wypadkowi, nie zrobimy remontu generalnego na drodze – ale w zamian oferujemy holowanie Wawer do dobrego mechanika – wskazanego przez Ciebie albo jednego z tych, których możemy Ci polecić. W wielu przypadkach oferujemy jednak skuteczne rozwiązania na miejscu – dowieziemy paliwo, wymienimy oponę, czy podładujemy akumulator. W razie konieczności wykonany również pomniejsze naprawy mechaniczne – wszystko po to, by pomagać naszym klientom w realizacji ich planów, niezależnie od tego, co było przyczyną zatrzymania pojazdu. Zdecydowana większość przypadków to niewielkie usterki, które sprawiają, że dalsza podróż jest niemożliwa, jednak przy pomocy fachowców wyposażonych w odpowiednie narzędzia – łatwe do usunięcia

Laweta Wawer – niezależnie od pory i dnia

Weekend, dni świąteczne, środek nocy – nawet wtedy samochód może odmówić posłuszeństwa. Niestety w takich sytuacjach o wiele trudniej zachować spokój – szczególnie jeśli znajdujesz się w nieznanej okolicy. Zamiast rozpaczliwie próbować uporać się z problemem o własnych siłach albo męczyć znajomych, by po Ciebie przyjechali – po prostu po nas zadzwoń. Działamy o każdej porze dnia i nocy, przez 365 dni w roku, również w niedziele i święta. Mamy świadomość tego, jak ważne jest uzyskanie fachowej pomocy, kiedy samochód zawodzi w nieprzyjaznych okolicznościach, dlatego od razu po telefonie od Ciebie wyślemy Lawetę Wawer, która zapewni kompleksową pomoc. Nie pozostawiamy Cię samego z problemem, nie skażemy Cię na spanie w samochodzie czy szukanie hotelu w okolicy. Nawet jeśli nie uda się uruchomić Twojego samochodu, to zapewnimy Ci przewóz pojazdu do wyznaczonego miejsca – zaufanego mechanika bądź tego, którego możemy Ci polecić.

Ile kosztuje laweta Wawer?

Wielu kierowców obawia się zadzwonić do nas, szukając pomocy – głównie ze względu na koszty. Nikt przecież nie lubi przepłacać, a wokół transportu na lawecie narosło sporo szkodliwych mitów. W rzeczywistości bowiem nie jest to usługa droga, a zwracając uwagę na jej zakres i fakt, że niejednokrotnie jest to jedyne rozwiązanie problemu – można by powiedzieć, że wręcz tania. Ceny lawety Wawer zaczynają się od 150 złotych netto, w przypadku niewielkiego samochodu, jednak końcowy rachunek uzależniony jest od jego rozmiaru i odległości, na jaką pojazd będzie transportowany. Nie jest to wiele, biorąc pod uwagę, że szczędzą Ci to zmartwień, pozwala uzyskać natychmiastową pomoc i ostatecznie rozwiązuje Twój problem z autem, prawda?

Laweta Wawer – Cennik

Nasza laweta Wawer transportuje każde auto i nie tylko!

Od lat zajmujemy się transportem na lawecie – nie tylko samochodów, które uległy wypadkowi czy awarii, ale również pojazdów zabytkowych, łodzi, kamperów czy dużych gabarytów, niezależnie od ich rodzaju. Pomagamy w praktycznie każdej sytuacji – możemy zabrać nawet auto zablokowane, pozbawione kół, które utknęło w zaspie czy wpadło do rowu. Dopasujemy lawetę i potrzebny sprzęt do każdego rodzaju transportu, jaki chciałbyś nam zlecić. A jeśli to tylko możliwe – dołożymy starań, by go uruchomić. Nie musisz obawiać się o rozmiar, wagę czy stan przewożonego pojazdu. W każdej sytuacji zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie. Po prostu do zadzwoń po Lawetę Wawer już dziś !

O nas

W telegraficznym skrócie, referencje, galeria, przeczytaj i się przekonaj.

Cennik

Wyceny wykonujemy od ręki telefonicznie oraz wszystkie ceny mamy na naszej stronie. 

Najczęstrzy Obszar naszych usług