Pomoc drogowa PiastówLaweta 24H

Świadczymy szybką, profesjonalną i Tanią  Lawetę – Piastów

Pomożemy przy każdej, małej czy dużej awarii.

Wystarczy kliknąć numer poniżej aby zamówić Lawetę Piastów.

737 180 184

Kliknij by zadzwonić

Napisz do nas również wiadomość SMS, a na własny koszt oddzwonimy!

Laweta Piastów Auta – uszkodzone, spalone, z zablokowanym układem jezdnym – osobowe, dostawcze, terenowe, busy, kampery. Zawieziemy je w dowolne miejsce w Polsce.

 

Szybka, Profesjonalna Laweta i Holowanie Piastów

 

Szukasz profesjonalnej pomocy drogowej w Piastowie? Oferujemy szybką i niezawodną usługę lawet i holowania w Piastowie. Skorzystaj z naszych usług, aby bezpiecznie przewieźć swój pojazd do celu.   Czy zdarzyło Ci się kiedyś być w sytuacji, gdy Twój samochód nagle uległ awarii na drodze? Takie sytuacje mogą być frustrujące i stresujące, ale nie musisz martwić się, jeśli mieszkasz w Piastowie. Pomoc drogowa Piastów oferuje kompleksowe usługi lawetowania i holowania pojazdów, aby zapewnić Ci szybką i profesjonalną pomoc w trudnych sytuacjach drogowych. Bez względu na to, czy masz awarię, wypadek czy inne problemy na drodze, nasz doświadczony zespół jest gotowy, aby Ci pomóc.

.

Usługi lawety i holowanie w Piastowie

Holowanie Samochodów w dzielnicy Piastów

Świadczymy usługę Holowania oraz Pomocy Drogowej na terenie Warszawy i okolic

Transport Pojazdów i nie tylko Piastów

Transportujemy

  • auta powypadkowe
  • samochody osobowe i dostawcze do 3.5T
  • busy i kampery
  • motocykle i skutery oraz quady
  • auta zabytkowe
  • przyczepy kempingowe i rolnicze
  • miniżórawie oraz minikoparki do 3,5T
  • łodzie
  • róznego rodzaju gabaryty do 10m dł.
Awaryjne odpalenie
Awaryjne uruchamianie samochodów za pomocą startera lub kabli rozruychowych do samochodów osobowych oraz ciężarowych , a także ładowanie akumulatora i wymianą akumulatora z dojazdem do klienta
Dowóz paliwa w Piastów

Dowieziemy na terenie Warszawy i okolic paliwo oraz olej napędowy

Zmiana koła Piastów

Przyjedziemy odkręcimy oraz wymienimy uszkodzone koło lub przewieziemy do zaprzyjaznionej wulkanizacji 24h która wymieni bądź naprawi uszkodzoną oponę. Wymiana koła na drodze to dla nas czysta przyjemność

Drobne naprawy na drodze
W przypadku drobnych napraw staramy się usunąć usterkę na miejscu ! Lub transport do klijenta lub naszego warsztatu
wyciąganie z rowu/błota oraz zasp
Auta bez kół oraz z zablokowanymi 4 kołami to dla nas żaden problem !
Postaramy się sprostac w tej trudnej sytuacji
Garaże podziemne nie stanowią dla nas problemu
Dysponujemy Holownikiem z widłami oraz pojazdem terenowym który wyciągnie uszkodzone auto z parkingu podziemnego
Holowanie busów / Kamperów
Dysponujemy specjalnym autem , a także 10,5m przyczepą przeznaczoną do tego typu pojazdów

Laweta dostępna w Piastowie!

Doświadczenie

Zdobywane latami wykonując transport drogowy nie tylko w kraju a i także poza jego granicami.

 

Odpowiednie zaplecze Piastów

Pojazdy odpowiednio doposażone w niezbędny sprzet, dzięki któremu zabierzemy lub naprawimy uszkodzony pojazd na miejscu.

Najlepszy personel Piastów

Posiadamy najlepszy personel który Państwu najlepiej doradzi jak rozwiązać problem z uszkodzonym pojazdem, posiadamy zaplecze warsztatów mechanicznych, blacharsko lakierniczych, wulkanizacyjny.

Odpowiedzialność za powierzony pojazd

Niejednokrotnie klienci powierzają nam swoje samochody w celu przetransportowania uszkodzonego auta w kolejnym dniu do serwisu, z nami jest bezpieczny.

ubezpieczenie

Posiadamy specjalistyczne ubezpieczenie przeznaczone dla przewoźników w celu zabezpieczenia transportowanego pojazdu lub ładunku.

Profesjonalne holowanie w Piastowie

Holowanie to kolejna usługa pomocy drogowej dostępna w Piastowie, która pomaga w trudnych sytuacjach na drodze. Jeśli Twój pojazd uległ awarii, został unieruchomiony lub jest zaangażowany w wypadek, profesjonalne holowanie może być rozwiązaniem. Wykwalifikowany zespół pomoże Ci usunąć pojazd z trudnego miejsca na drodze i przetransportować go w bezpieczne miejsce. Holowanie w Piastowie jest również niezwykle przydatne po kolizjach lub wypadkach, gdzie pojazd wymaga przewozu do warsztatu lub innej lokalizacji. W takich sytuacjach profesjonalne holowanie zapewni Ci kompleksową obsługę i bezpieczny transport pojazdu.

Laweta dostępna w Piastowie od zaraz

Gdy Twój samochód nie nadaje się do dalszej jazdy, usługi lawetsą niezbędne. Firma pomocy drogowej w Piastowie oferuje profesjonalne przemieszczanie pojazdów, zarówno osobowych, dostawczych, jak i motocykli. Korzystając z lawetowania, możesz mieć pewność, że Twój pojazd zostanie bezpiecznie transportowany do wybranego miejsca.

Firma pomocy drogowej posiada specjalistyczne lawety i holowniki, które są przystosowane do przewożenia różnych typów pojazdów. Niezależnie od rozmiaru czy wagi Twojego samochodu, można go skutecznie przetransportować w bezpieczny sposób. Wykwalifikowani technicy pomocy drogowej dokładają wszelkich starań, aby zapewnić, że Twój pojazd jest odpowiednio zabezpieczony podczas transportu.

Dostępność usług pomocy drogowej – całodobowe wsparcie dla kierowców

Nagła awaria samochodu może się zdarzyć o każdej porze dnia i nocy. Dlatego ważne jest, aby mieć pewność, że usługi pomocy drogowej są dostępne przez całą dobę. Firma pomocy drogowej w Piastowie zapewnia całodobowe wsparcie dla kierowców, gwarantując szybką i skuteczną pomoc w nagłych przypadkach.

Niezależnie od tego, czy masz awarię w środku nocy, czy w weekend, możesz zadzwonić do firmy pomocy drogowej i otrzymać niezbędną pomoc. Wykwalifikowany personel jest gotowy do podjęcia interwencji w każdej sytuacji, niezależnie od godziny.

Kiedy jesteś w potrzebie, nie musisz już martwić się, czy znajdziesz kogoś, kto Ci pomoże. Usługi pomocy drogowej są dostępne 24/7, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo i szybkie rozwiązanie problemu.

Laweta Piastów – Cennik

Jakie są korzyści z korzystania z lokalnej firmy pomocy drogowej?

Pomoc drogowa, w tym usługi lawet i holowania a także szereg dodatkowych usług, odgrywa kluczową rolę w przypadku awarii samochodu na drodze. Profesjonalne firmy pomocy drogowej, takie jak Pomoc Drogowa Piastów, oferują szybką i niezawodną pomoc w trudnych sytuacjach. Dzięki nim możesz mieć pewność, że w przypadku awarii samochodu będziesz mógł liczyć na profesjonalne wsparcie. Bez względu na to, czy potrzebujesz przemieszczenia pojazdu do warsztatu, czy pomocy w przypadku wypadku drogowego, firma pomocy drogowej jest gotowa odpowiedzieć na Twoje potrzeby.

O nas

W telegraficznym skrócie, referencje, galeria, przeczytaj i się przekonaj.

Cennik

Wyceny wykonujemy od ręki telefonicznie oraz wszystkie ceny mamy na naszej stronie. 

Najczęstrzy Obszar naszych usług