Laweta Wesoła

Świadczymy szybkie, profesjonalne  i Tanie usługi Lawetą

Pomożemy przy każdej, małej czy dużej awarii.

Wystarczy kliknąć numer poniżej aby zamówić Lawetę Warszwa Wesoła.

737 180 184

Kliknij by zadzwonić

Napisz do nas również wiadomość SMS, a na własny koszt oddzwonimy!

Przetransportujemy każde auto lawetą Wesoła⭐ – uszkodzone, spalone, z zablokowanym układem jezdnym – osobowe, dostawcze, terenowe, busy, kampery. Zawieziemy je w dowolne miejsce w Polsce.

 

Laweta 24/7 – Warszawa Wesoła

Samochód podobnie jak każde inne urządzenie może czasami odmówić posłuszeństwa. Niekiedy jednak takie unieruchomienie wymaga wezwania pomocy. Sytuacja taka jest szczególnie stresująca, jeżeli przydarzyła Ci się w środku nocy lub z dala od miejsca zamieszkania, ponieważ nie możesz wtedy liczyć na pomóc przyjaciół. Co możesz wtedy zrobić? Zachęcamy Cię do skorzystania z naszych usług. Zdajemy sobie sprawę, że awarie lub stłuczki na trasie należą do najtrudniejszych momentów w życiu kierowcy, dlatego dokładamy starań, aby zapewniać profesjonalną pomoc. Decydując się na współpracę z nami, możesz być pewny, że pomoże Ci wybrać najlepsze rozwiązanie problemu, tak, abyś jak najszybciej mógł kontynuować swoją podróż, a nieprzyjemne zdarzenie nie popsuło Ci długo planowanych wakacji czy innych planów. Do każdego telefonu podchodzimy indywidualnie oraz odpowiadamy szybko i sprawnie 24h/7 – i to niezależnie od pory dnia czy godziny. Pamiętaj – na drodze nigdy nie jesteś sam, niezależnie jak skomplikowana wydaje się Twoja sytuacja.

Laweta Wesoła – nasza oferta

Holowanie Samochodów Wesoła

Świadczymy usługę Holowania oraz Pomocy Drogowej na terenie Warszawy i okolic

Transport Pojazdów i nie tylko w dzielnicy Wesoła

Transportujemy

  • auta powypadkowe
  • samochody osobowe i dostawcze do 3.5T
  • busy i kampery
  • motocykle i skutery oraz quady
  • auta zabytkowe
  • przyczepy kempingowe i rolnicze
  • miniżórawie oraz minikoparki do 3,5T
  • łodzie
  • róznego rodzaju gabaryty do 10m dł.
Awaryjne odpalenie

Awaryjne uruchamianie samochodów za pomocą startera lub kabli rozruychowych do samochodów osobowych oraz ciężarowych , a także ładowanie akumulatora i wymianą akumulatora z dojazdem do klienta

Dowóz paliwa

Dowieziemy na terenie Warszawy i okolic paliwo oraz olej napędowy

Zmiana koła Warszawa Wesoła

Przyjedziemy odkręcimy oraz wymienimy uszkodzone koło lub przewieziemy do zaprzyjaznionej wulkanizacji 24h która wymieni bądź naprawi uszkodzoną oponę. Wymiana koła na drodze to dla nas czysta przyjemność

Drobne naprawy na drodze

W przypadku drobnych napraw staramy się usunąć usterkę na miejscu ! Lub transport do klijenta lub naszego warsztatu

wyciąganie z rowu/błota oraz zasp
Auta bez kół oraz z zablokowanymi 4 kołami to dla nas żaden problem !

Postaramy się sprostac w tej trudnej sytuacji

Garaże podziemne nie stanowią dla nas problemu

Dysponujemy Holownikiem z widłami oraz pojazdem terenowym który wyciągnie uszkodzone auto z parkingu podziemnego

Holowanie busów / Kamperów

Dysponujemy specjalnym autem , a także 10,5m przyczepą przeznaczoną do tego typu pojazdów

Laweta Wesoła dlaczego my ?

Doświadczenie

Zdobywane latami wykonując transport drogowy nie tylko w kraju a i także poza jego granicami.

 

Odpowiednie zaplecze

Pojazdy odpowiednio doposażone w niezbędny sprzet, dzięki któremu zabierzemy lub naprawimy uszkodzony pojazd na miejscu.

Najlepszy personel w Śródmieściu

Posiadamy najlepszy personel który Państwu najlepiej doradzi jak rozwiązać problem z uszkodzonym pojazdem, posiadamy zaplecze warsztatów mechanicznych, blacharsko lakierniczych, wulkanizacyjny.

Odpowiedzialność za powierzony pojazd

Niejednokrotnie klienci powierzają nam swoje samochody w celu przetransportowania uszkodzonego auta w kolejnym dniu do serwisu, z nami jest bezpieczny.

ubezpieczenie

Posiadamy specjalistyczne ubezpieczenie przeznaczone dla przewoźników w celu zabezpieczenia transportowanego pojazdu lub ładunku.

Laweta Wesoła – kiedy jest potrzebna?

Kiedy powinieneś skorzystać z usługi, jaką jest holowanie Wesoła? Przede wszystkim w sytuacji, gdy Twoje auto nagle stanęło oraz niemożliwe jest kontynuowanie podróży. Przyczyn takiego stanu może być wiele – najczęściej chodzi jednak o drobne kolizje czy poważne wypadki, które zdarzają się na drogach każdego dnia. W wyniku uszkodzeń, do których doszło w trakcie zdarzenia, auto może być niezdolne do dalszego poruszania się – niekiedy kontynuowanie jazdy może doprowadzić do poważniejszych uszkodzeń, a nawet stanowi duże niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia kierowców. Skorzystanie z lawety w Wesołej jest wręcz niezbędne na autostradzie – w takim przypadku długi postój czy holowanie samochodu przy pomocy drugiego auta jest niezgodne z prawem i może wiązać się z otrzymaniem wysokiego mandatu. Konieczne jest przetransportowanie auta do najbliższego możliwego zjazdu, aby mógł je obejrzeć fachowiec. Niekiedy auto odmawia posłuszeństwa, nawet jeżeli nie doszło do kolizji czy wypadku. Po prostu staje na ruchliwej drodze, a diagnozowanie przyczyn problemu czy naprawienie usterki jest niemożliwe, ze względu na duży ruch. Wtedy również skorzystanie z lawety Warszawa Wesoła może być jednym rozsądnym wyjściem. Dlaczego nie warto podejmować się samemu naprawy usterki? Ponieważ, nawet jeżeli auto z pozoru można normalnie uruchomić, niewykluczone, że w dalszym ciągu będzie stwarzać zagrożenie dla pasażerów lub innych uczestników ruchu, a kolejna awaria może okazać się o wiele poważniejsza – wtedy prawdopodobnie naprawa uszkodzeń będzie o wiele kosztowniejsza. Kontynuowanie jazdy po kolizji – nawet jeżeli wydaje się, że nie stało się nic poważnego, może nieść za sobą bardzo poważne konsekwencje.

Laweta wesoła – sprawnie, szybko i profesjonalnie

Dlaczego warto wybrać właśnie nas w dzielnicy Wesoła? Naszym atutem jest dostępność – oferujemy usługi przez 7 dni w tygodniu i 24 godzin dziennie. Z chęcią udzielimy Ci szybkiej i sprawnej pomocy nawet w niedziele czy święta. Dysponujemy odpowiednimi pojazdami ( lawetą ), ubezpieczeniem oraz doświadczoną i wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Wyróżnia nas skuteczność, sumienność i terminowość. Dokładamy starań, aby oferować wysokiej jakości usługi w przystępnych cenach. Na nas zawsze możesz liczyć!

Laweta Wesoła – Cennik Warszwa

Laweta Wesoła – kompleks usług

W zakres naszych usług wchodzi jednak nie tylko holowanie i laweta. Istnieje wiele innych, mniej poważnych sytuacji, w których przydałaby się pomoc osób trzecich. Na przykład – każdemu z nas zdarzyło się zapomnieć o tankowaniu i zdaliśmy sobie z tego sprawę dopiero, gdy auto stanęło na drodze, a w zasięgu naszego wzroku nie było żadnej stacji paliw. Nie jesteś wtedy zdany sam na siebie i nie musisz prosić znajomych, aby przyjechali do Ciebie z pomocą – szczególnie jeżeli sytuacja taka ma miejsca w nocy, w godzinach pracy czy w niedziele lub święta. Wystarczy, że wykonasz telefon, a jeden z naszych pracowników – który znajduje się najbliższej wskazanego miejsca, dostarczy Ci benzynę lub olej napędowy, którego potrzebujesz. Cały proces zajmie jedynie kilkanaście lub kilkadziesiąt minut. Z chęcią udzielimy Ci też pomocy, jeżeli masz problemy z zapaleniem samochodu – możemy go uruchomić awaryjnie za pomocą kabli rozruchowych lub startera albo też naładować czy wymienić akumulator. Usługę tę również przeprowadzamy szybko i sprawnie, abyś mimo usterki mógł jak najszybciej kontynuować podróż. W zakres naszych usług wchodzi także wymiana zepsutego koła – przyjedziemy, odkręcimy je i wymienimy. Jeżeli nie masz zapasowego egzemplarza, to możemy zawieść koła do zaprzyjaźnionego wulkanizatora, aby sprawnie dokonał naprawy uszkodzeń. Zdajemy też sobie sprawę, że nie każda usterka wymaga holowania samochodu do warsztatu samochodowego – niekiedy problem da się zażegnać jeszcze na trasie.

O nas

W telegraficznym skrócie, referencje, galeria, przeczytaj i się przekonaj.

Cennik

Wyceny wykonujemy od ręki telefonicznie oraz wszystkie ceny mamy na naszej stronie. 

Najczęstrzy Obszar naszych usług