Pomoc drogowa Pruszków – Laweta 24H

Świadczymy szybką, profesjonalną i Tanią  Lawetę – Pruszków

Pomożemy przy każdej, małej czy dużej awarii.

Wystarczy kliknąć numer poniżej aby zamówić Lawetę Pruszków.

737 180 184

Kliknij by zadzwonić

Napisz do nas również wiadomość SMS, a na własny koszt oddzwonimy!

Laweta Pruszków Auta – uszkodzone, spalone, z zablokowanym układem jezdnym – osobowe, dostawcze, terenowe, busy, kampery. Zawieziemy je w dowolne miejsce w Polsce.

 

Pomoc drogowa w Pruszkowie – Bezpieczeństwo i Profesjonalizm

 

Czy zdarzyło ci się kiedyś utknąć na drodze w Pruszkowie z awarią samochodu? Może wypadłeś z biegu, złamałeś oś lub popsuł się silnik. W takiej sytuacji potrzebujesz pomocy drogowej, która pomoże ci uporać się z problemem i dostarczy twoje auto w bezpieczne miejsce. Kiedy jesteś w sytuacji awaryjnej na drodze, twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Profesjonalne usługi pomocy drogowej w Pruszkowie zapewniają specjalistyczny personel, który jest przeszkolony w obsłudze sytuacji awaryjnych. Wyposażeni w odpowiedni sprzęt, potrafią szybko i skutecznie podjąć działania mające na celu zminimalizowanie ryzyka i zapewnienie bezpieczeństwa zarówno dla ciebie, jak i innych użytkowników drogi.

.

Pomoc drogowa Pruszków – Twoja pewność

Holowanie Samochodów w dzielnicy Pruszków

Świadczymy usługę Holowania oraz Pomocy Drogowej na terenie Warszawy i okolic

Transport Pojazdów i nie tylko Pruszków

Transportujemy

  • auta powypadkowe
  • samochody osobowe i dostawcze do 3.5T
  • busy i kampery
  • motocykle i skutery oraz quady
  • auta zabytkowe
  • przyczepy kempingowe i rolnicze
  • miniżórawie oraz minikoparki do 3,5T
  • łodzie
  • róznego rodzaju gabaryty do 10m dł.
Awaryjne odpalenie
Awaryjne uruchamianie samochodów za pomocą startera lub kabli rozruychowych do samochodów osobowych oraz ciężarowych , a także ładowanie akumulatora i wymianą akumulatora z dojazdem do klienta
Dowóz paliwa w Pruszków

Dowieziemy na terenie Warszawy i okolic paliwo oraz olej napędowy

Zmiana koła Pruszków

Przyjedziemy odkręcimy oraz wymienimy uszkodzone koło lub przewieziemy do zaprzyjaznionej wulkanizacji 24h która wymieni bądź naprawi uszkodzoną oponę. Wymiana koła na drodze to dla nas czysta przyjemność

Drobne naprawy na drodze
W przypadku drobnych napraw staramy się usunąć usterkę na miejscu ! Lub transport do klijenta lub naszego warsztatu
wyciąganie z rowu/błota oraz zasp
Auta bez kół oraz z zablokowanymi 4 kołami to dla nas żaden problem !
Postaramy się sprostac w tej trudnej sytuacji
Garaże podziemne nie stanowią dla nas problemu
Dysponujemy Holownikiem z widłami oraz pojazdem terenowym który wyciągnie uszkodzone auto z parkingu podziemnego
Holowanie busów / Kamperów
Dysponujemy specjalnym autem , a także 10,5m przyczepą przeznaczoną do tego typu pojazdów

Czemu warto skorzystać z usług lawety?

Doświadczenie

Zdobywane latami wykonując transport drogowy nie tylko w kraju a i także poza jego granicami.

 

Odpowiednie zaplecze Pruszków

Pojazdy odpowiednio doposażone w niezbędny sprzet, dzięki któremu zabierzemy lub naprawimy uszkodzony pojazd na miejscu.

Najlepszy personel Pruszków

Posiadamy najlepszy personel który Państwu najlepiej doradzi jak rozwiązać problem z uszkodzonym pojazdem, posiadamy zaplecze warsztatów mechanicznych, blacharsko lakierniczych, wulkanizacyjny.

Odpowiedzialność za powierzony pojazd

Niejednokrotnie klienci powierzają nam swoje samochody w celu przetransportowania uszkodzonego auta w kolejnym dniu do serwisu, z nami jest bezpieczny.

ubezpieczenie

Posiadamy specjalistyczne ubezpieczenie przeznaczone dla przewoźników w celu zabezpieczenia transportowanego pojazdu lub ładunku.

Profesjonalne usługi holowania pojazdów w Pruszkowie

Holowanie pojazdów to jedna z najważniejszych usług oferowanych przez firmy pomocy drogowej. Jeśli Twój samochód odmówi posłuszeństwa na drodze, nie musisz się martwić – wystarczy skontaktować się z profesjonalnymi holownikami. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi i doświadczeniu, holowanie będzie przeprowadzone w sposób bezpieczny i skuteczny. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz holowania samochodu osobowego, dostawczego, czy większego pojazdu, możesz liczyć na szybką i profesjonalną pomoc.

Holowanie samochodów osobowych i dostawczych wymaga specjalistycznego podejścia i odpowiedniego sprzętu. Profesjonalne firmy pomocy drogowej w Pruszkowie dysponują nowoczesnymi holownikami, które umożliwiają przewóz pojazdów w sposób bezpieczny i efektywny. Dzięki doświadczonym kierowcom i solidnemu holowaniu, Twój samochód zostanie bezpiecznie dostarczony w wyznaczone miejsce, np. do warsztatu samochodowego.

Laweta Pruszków – Przewóz pojazdów w bezpieczny sposób

Czasami sytuacja na drodze może wymagać przewiezienia pojazdu na lawecie. Laweta to specjalistyczny pojazd, który umożliwia przewóz uszkodzonych lub niezdolnych do jazdy samochodów. Jeśli Twój pojazd został poważnie uszkodzony lub nie można go uruchomić, laweta w Pruszkowie będzie najlepszym rozwiązaniem. Fachowi kierowcy i solidne lawety zapewnią bezpieczny transport Twojego pojazdu do wybranego miejsca, gdzie będzie mógł być naprawiony.

Laweta w Pruszkowie jest również przydatna w przypadku sytuacji, gdy konieczne jest przewiezienie pojazdu na dłuższe odległości, na przykład w przypadku przeprowadzki lub zakupu samochodu w innym mieście. Dzięki lawecie można bezpiecznie i wygodnie przewieźć pojazd na znaczną odległość, bez konieczności jazdy na własnych kołach.

Pomoc drogowa Pruszków 24/7 – Gwarancja dostępności w każdej sytuacji

Nie wiesz, kiedy możesz potrzebować pomocy drogowej. Awaria pojazdu może wystąpić o dowolnej porze dnia i nocy, w weekendy lub święta. Dlatego też ważne jest, aby wybrać firmę pomocy drogowej, która działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Tylko w ten sposób masz pewność, że w razie potrzeby zawsze będziesz mógł skorzystać z profesjonalnej pomocy. Firma pomocy drogowej w Pruszkowie, z którą warto współpracować, oferuje pełną dostępność i gotowość do działania o każdej porze.

Laweta Pruszków – Cennik

Usługi dodatkowe oferowane w Pruszkowie

Oprócz holowania, lawety i pomocy na drodze, profesjonalne firmy pomocy drogowej w Pruszkowie często oferują również szereg dodatkowych usług. Mogą to być m.in. otwieranie zamków samochodowych w przypadku zgubienia kluczy, dostarczenie paliwa w razie braku, wymiana opon, awaryjne odpalanie pojazdu i wiele innych. Dzięki temu masz pewność, że firma pomocy drogowej dostarczy Ci kompleksową pomoc w każdej sytuacji awaryjnej.

Awaria na drodze może być stresująca i frustrująca. W takich sytuacjach niezwykle istotne jest, aby mieć pewność, że pomoc nadchodzi szybko i jest fachowa. Profesjonalna pomoc drogowa w Pruszkowie zapewni Ci ratunek w razie potrzeby. Wykwalifikowani technicy i mechanicy podejdą do Twojego problemu z pełnym profesjonalizmem i doświadczeniem. Niezależnie od rodzaju awarii, będą w stanie szybko zidentyfikować problem i podjąć odpowiednie działania naprawcze. Twój pojazd zostanie przywrócony do sprawności, a Ty będziesz mógł kontynuować podróż.

O nas

W telegraficznym skrócie, referencje, galeria, przeczytaj i się przekonaj.

Cennik

Wyceny wykonujemy od ręki telefonicznie oraz wszystkie ceny mamy na naszej stronie. 

Najczęstrzy Obszar naszych usług