Laweta Targówek

Świadczymy szybką, profesjonalną i Tanią  Lawetę – Targówek

Pomożemy przy każdej, małej czy dużej awarii.

Wystarczy kliknąć numer poniżej aby zamówić Lawetę Targówek.

737 180 184

Kliknij by zadzwonić

Napisz do nas również wiadomość SMS, a na własny koszt oddzwonimy!

Laweta Targówek⭐ Auta – uszkodzone, spalone, z zablokowanym układem jezdnym – osobowe, dostawcze, terenowe, busy, kampery. Zawieziemy je w dowolne miejsce w Polsce.

 

Laweta Targówek – miałeś niespodziewane zdarzenie na drodze? Pomożemy !! 24/7

Nawet najbardziej zadbany samochód potrafi zawieść – niestety dzieje się to często w najbardziej nieoczekiwanych chwilach. Wystarczy zapomnieć zatankować, wyłączyć świateł czy przebić oponę, by kontynuacja jazdy stała się praktycznie niemożliwa. Również stłuczki i poważniejsze wypadki zdarzają się najostrożniejszemu nawet kierowcy. W takich chwilach nietrudno poczuć rozpacz i całkowicie stracić kontrolę nad sytuacją. Łatwo można jednak nad nią zapanować – wystarczy, że zadzwonisz do nas, a wykwalifikowana ekipa z kompletem narzędzi i wszechstronną lawetą będzie w drodze. Bardzo prawdopodobne, że jeszcze tego samego dnia będzie możliwe kontynuowanie podróży – bez odwoływania planów i rezygnacji z marzeń. Pomożemy Ci poczuć się pewnie i udzielimy fachowej pomocy, całkowicie dostosowując się do Twoich potrzeb. Wystarczy jeden telefon, byś poczuł ulgę, że Twój pojazd jest we właściwych rękach, a w razie konieczności – w drodze do właściwego mechanika. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że warto zamówić Lawetę Targówek .

Laweta Targówek – nasza oferta

Holowanie Samochodów w dzielnicy Targówek

Świadczymy usługę Holowania oraz Pomocy Drogowej na terenie Warszawy i okolic

Transport Pojazdów i nie tylko Targówek Warszawa

Transportujemy

  • auta powypadkowe
  • samochody osobowe i dostawcze do 3.5T
  • busy i kampery
  • motocykle i skutery oraz quady
  • auta zabytkowe
  • przyczepy kempingowe i rolnicze
  • miniżórawie oraz minikoparki do 3,5T
  • łodzie
  • róznego rodzaju gabaryty do 10m dł.
Awaryjne odpalenie

Awaryjne uruchamianie samochodów za pomocą startera lub kabli rozruychowych do samochodów osobowych oraz ciężarowych , a także ładowanie akumulatora i wymianą akumulatora z dojazdem do klienta

Dowóz paliwa w Targówku

Dowieziemy na terenie Warszawy i okolic paliwo oraz olej napędowy

Zmiana koła Warszawa Targówek

Przyjedziemy odkręcimy oraz wymienimy uszkodzone koło lub przewieziemy do zaprzyjaznionej wulkanizacji 24h która wymieni bądź naprawi uszkodzoną oponę. Wymiana koła na drodze to dla nas czysta przyjemność

Drobne naprawy na drodze

W przypadku drobnych napraw staramy się usunąć usterkę na miejscu ! Lub transport do klijenta lub naszego warsztatu

wyciąganie z rowu/błota oraz zasp
Auta bez kół oraz z zablokowanymi 4 kołami to dla nas żaden problem !

Postaramy się sprostac w tej trudnej sytuacji

Garaże podziemne nie stanowią dla nas problemu

Dysponujemy Holownikiem z widłami oraz pojazdem terenowym który wyciągnie uszkodzone auto z parkingu podziemnego

Holowanie busów / Kamperów

Dysponujemy specjalnym autem , a także 10,5m przyczepą przeznaczoną do tego typu pojazdów

Laweta Targówek – dlaczego warto ?

Doświadczenie

Zdobywane latami wykonując transport drogowy nie tylko w kraju a i także poza jego granicami.

 

Odpowiednie zaplecze Targówek

Pojazdy odpowiednio doposażone w niezbędny sprzet, dzięki któremu zabierzemy lub naprawimy uszkodzony pojazd na miejscu.

Najlepszy personel w Targówku

Posiadamy najlepszy personel który Państwu najlepiej doradzi jak rozwiązać problem z uszkodzonym pojazdem, posiadamy zaplecze warsztatów mechanicznych, blacharsko lakierniczych, wulkanizacyjny.

Odpowiedzialność za powierzony pojazd

Niejednokrotnie klienci powierzają nam swoje samochody w celu przetransportowania uszkodzonego auta w kolejnym dniu do serwisu, z nami jest bezpieczny.

ubezpieczenie

Posiadamy specjalistyczne ubezpieczenie przeznaczone dla przewoźników w celu zabezpieczenia transportowanego pojazdu lub ładunku.

Laweta Targówek, która pomoże każdemu

Sytuacji, w których Twój samochód może przestać prawidłowo funkcjonować nie brakuje. Wystarczy chwila zapomnienia, by przekonać się, że dalsza podróż staje się wyzwaniem – niekiedy z naszej winy, a czasami na skutek błędów popełnionych przez kogoś innego. O ile w przypadku poważniejszych kolizji i wypadków raczej nie uda się naprawić i przywrócić do użytku samochodu jeszcze tego samego dnia, to sporo usterek udaje się relatywnie szybko rozwiązać – wystarczy dysponować odpowiednimi narzędziami i wiedzą. No właśnie – tylko niewielu z nas zwykło podróżować z kompletem różnych kluczy, śrubokrętów i innych narzędzi do majsterkowania przy aucie. Na szczęście – możesz sobie poradzić również i w takiej sytuacji – wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a już ja kilka minut w drodze do Twojego auta będzie solidnie wyposażona ekipa z lawetą. Jeśli uda się uruchomić samochód na miejscu, to już chwilę później będziesz mógł kontynuować podróż. Jeśli jednak nie – to nie ma powodu do zmartwień – załadujemy go na lawetę w Targówku i zawieziemy do wskazanego przez Ciebie mechanika. Współpracujemy również z godnymi polecenia fachowcami, których możemy Ci wskazać, gdyby np. okazało się, że nie znasz nikogo w tej okolicy. Obsługujemy głównie teren Warszawy i okolic, ale nie pozostawmy Cię bez pomocy, nawet jeśli Twój samochód zawiódł Cię gdzieś dalej.

24 godziny na dobę, codziennie – Laweta Targówek

Nie zawsze awaria samochodu czy stłuczka zdarza nam się w godzinach pracy – bardzo często to środek nocy, okres świąteczny czy weekend. Szukanie znajomych, którzy Cię wyciągną z zaspy, przywiozą trochę paliwa czy pomogą podładować akumulator, może być dosyć krępujące – tym bardziej, jeśli znajdujesz się kilkadziesiąt kilometrów od nich. Z nami jest jednak zupełnie inaczej – nasz zespół pracuje i jest dostępny codziennie, przez całą dobę. Nie ma znaczenia, co Ci się przydarzyło i jak daleko się znajdujesz – nie pozwolimy Ci spać w samochodzie czy rozpaczliwie szukać hotelu. Przyjedziemy do Ciebie, uruchomimy Twoje auto, a jeśli trzeba będzie, to je odwieziemy w bezpieczne miejsce. Być może dzięki szybkiej pomocy uda się jeszcze zdążyć na początek zarezerwowanego turnusu wakacyjnego czy zdążyć przed odlotem samolotu – okazji, w których pomożemy Ci się uratować, jest naprawdę mnóstwo.

Ile naprawdę kosztuje laweta Targówek?

Obawy o wysokie koszty często powstrzymują kierowców przez skorzystaniem z profesjonalnej pomocy. I choć oczywiście laweta Targówek będzie się wiązała z pewnym wydatkiem, to nie jest on na tyle znaczący, by usprawiedliwiać nocowanie w samochodzie, zmarnowanie wakacji, uszkodzenie samochodu (np. na skutek niewłaściwego holowania) czy rozpacz i bezsilność z powodu niemożności kontynuowania podróży. Cena za nasze usługi jest ustalana indywidualnie – bazując na odległości czy rozmiarze samochodu, ale jako przykład możemy Ci powiedzieć, że w przypadku małego samochodu zaczynają się od 150 złotych netto. To chyba całkiem przystępnie, prawda?

Laweta Targówek – Cennik

Laweta Targówek dla każdego pojazdu

Niezależnie od powodu, jaki unieruchomił Twój pojazd – możemy Ci pomóc. Wyciągamy z zasp czy rowów, przewozimy samochody powypadkowe, zabytkowe, pozbawione kół, zablokowane. Na tym jednak nie koniec oferty – również łodzie, ładunki gabarytowe, przyczepy czy samochody dostawcze przewieziemy Lawetą Targówek , gdzie tylko nam wskażesz. Zanotuj po prostu nasz numer i skontaktuj się z nami, gdy będziesz potrzebował fachowej pomocy. Za kilka minut będziemy już w drodze!

O nas

W telegraficznym skrócie, referencje, galeria, przeczytaj i się przekonaj.

Cennik

Wyceny wykonujemy od ręki telefonicznie oraz wszystkie ceny mamy na naszej stronie. 

Najczęstrzy Obszar naszych usług