Holowanie Praga Północ

Świadczymy szybką, profesjonalne ⭐ i Tanie Holowanie – Praga Północ

Pomożemy przy każdej, małej czy dużej awarii.

Wystarczy kliknąć numer poniżej aby zamówić Holowanie Praga Północ.

737 180 184

Kliknij by zadzwonić

Napisz do nas również wiadomość SMS, a na własny koszt oddzwonimy!

Holowanie Praga Północ ⭐ Auta – uszkodzone, spalone, z zablokowanym układem jezdnym – osobowe, dostawcze, terenowe, busy, kampery. Zawieziemy je w dowolne miejsce w Polsce.

 

Holowanie Praga Północ – pomoc na drodze to nasza specjalność 

Holowanie pojazdu i przewóz na lawecie należą do najmniej lubianych czynności przez naszych klientów – najczęściej oznaczają bowiem większą awarię lub kolizję, po której niezbędna jest pomoc specjalisty. Chociaż nasza ekipa jest w stanie pomóc z wieloma usterkami, rozwiązując je na miejscu, to nierzadko okazuje się, że rozwiązanie problemu leży poza ich zasięgiem – i wówczas niezbędny jest transport w inne miejsce. Jednak nawet w takiej sytuacji nie musisz się niczego obawiać – zapewnimy Ci fachową pomoc do samego końca – profesjonalnie pomożemy przetransportować samochód, niezależnie od tego w jakim stanie się znajduje i jaki jest powód jego unieruchomienia. Zrobimy wszystko, co możliwe, by do ponownego uruchomienia Twojego pojazdu zapewnić Ci wsparcie i spokój. Chcesz przekonać się, dlaczego zaufało nam już setki klientów? Poniżej znajdziesz główne powody, dlaczego to właśnie na nas warto postawić w sytuacjach awaryjnych. Mnóstwo udanych interwencji to tylko jeden z nich.

Holowanie Praga Północ – nasza oferta

Pomoc drogowa dla Samochodów w dzielnicy Praga Północ

Świadczymy usługę Holowania oraz Pomocy Drogowej na terenie Warszawy i Praga Północ

Transport Pojazdów i nie tylko Praga Północ Warszawa

Transportujemy

  • auta powypadkowe
  • samochody osobowe i dostawcze do 3.5T
  • busy i kampery
  • motocykle i skutery oraz quady
  • auta zabytkowe
  • przyczepy kempingowe i rolnicze
  • miniżórawie oraz minikoparki do 3,5T
  • łodzie
  • róznego rodzaju gabaryty do 10m dł.
Awaryjne odpalenie

Awaryjne uruchamianie samochodów za pomocą startera lub kabli rozruychowych do samochodów osobowych oraz ciężarowych , a także ładowanie akumulatora i wymianą akumulatora z dojazdem do klienta

Dowóz paliwa w dzielnicy Praga Półnóc

Dowieziemy na terenie Warszawy i okolic paliwo oraz olej napędowy

Zmiana koła Warszawa Praga Północ

Przyjedziemy odkręcimy oraz wymienimy uszkodzone koło lub przewieziemy do zaprzyjaznionej wulkanizacji 24h która wymieni bądź naprawi uszkodzoną oponę. Wymiana koła na drodze to dla nas czysta przyjemność

Drobne naprawy na drodze

W przypadku drobnych napraw staramy się usunąć usterkę na miejscu ! Lub transport do klijenta lub naszego warsztatu

wyciąganie z rowu/błota oraz zasp
Auta bez kół oraz z zablokowanymi 4 kołami to dla nas żaden problem !

Postaramy się sprostac w tej trudnej sytuacji

Garaże podziemne nie stanowią dla nas problemu

Dysponujemy Holownikiem z widłami oraz pojazdem terenowym który wyciągnie uszkodzone auto z parkingu podziemnego

Holowanie busów / Kamperów

Dysponujemy specjalnym autem , a także 10,5m przyczepą przeznaczoną do tego typu pojazdów

Holowanie Praga Północ – dlaczego warto ?

Doświadczenie

Zdobywane latami wykonując transport drogowy nie tylko w kraju a i także poza jego granicami.

 

Odpowiednie zaplecze Praga Północ

Pojazdy odpowiednio doposażone w niezbędny sprzet, dzięki któremu zabierzemy lub naprawimy uszkodzony pojazd na miejscu.

Najlepszy personel w Warszawie Praga Północ

Posiadamy najlepszy personel który Państwu najlepiej doradzi jak rozwiązać problem z uszkodzonym pojazdem, posiadamy zaplecze warsztatów mechanicznych, blacharsko lakierniczych, wulkanizacyjny.

Odpowiedzialność za powierzony pojazd

Niejednokrotnie klienci powierzają nam swoje samochody w celu przetransportowania uszkodzonego auta w kolejnym dniu do serwisu, z nami jest bezpieczny.

ubezpieczenie

Posiadamy specjalistyczne ubezpieczenie przeznaczone dla przewoźników w celu zabezpieczenia transportowanego pojazdu lub ładunku.

Holowanie Praga Północ – pomoc każdemu kierowcy

Nie musisz być biegły w mechanice pojazdowej, by podróżować samochodem. Nie musisz mieć przy sobie kompletu narzędzi ani nawet znać się na holowaniu pojazdów. Brak takiego wyposażenia czy umiejętności wcale nie stoi na przeszkodzie, by być dobrym kierowcą. Jednak nie można wykluczyć pojawienia się sytuacji, w których narzędzia, znajomość mechaniki czy holowania okażą się niezbędne do rozwiązania problemów pojawiających się na drodze. Na szczęście nie musisz być zdany wyłącznie na siebie – wystarczy jeden telefon, by nasza ekipa była już w drodze, by Ci pomóc. Niezależnie od tego, co przyczyniło się do unieruchomienia Twojego pojazdu ani jakie umiejętności z zakresu mechaniki posiadasz potrafimy Ci pomóc. Jeśli się uda – naprawimy Twoje auto na miejscu, jeśli jednak to okaże się niemożliwe, to nasza pomoc drogowa Praga Północ zapewni Ci fachowy transport do wybranego przez Ciebie specjalisty. Będzie to holowanie lub transport na lawecie, w zależności od posiadanego środka transportu oraz stopnia awarii.

Holowanie Praga Północ dostępne zawsze!

Niestety – nieprzewidziane sytuacje na drodze i niezapowiedziane awarie często mają miejsce w miejscu i czasie, które znacząco utrudniają samodzielne uporanie się z ich konsekwencjami. Pozostanie gdzieś w środku nocy z uszkodzonym samochodem nie należy do najmilszych sytuacji, prawda? Nie martw się, również w takiej sytuacji możesz na nas liczyć! Zamiast więc wydzwaniać po rodzinie, znajomych i przyjaciołach, którzy i tak niekoniecznie będą mogli pomóc Ci z holowaniem pojazdu (co jest stanowczo niewskazane np. jeśli masz samochód z automatyczną skrzynią biegów, nielegalne jest także holowanie po drogach ekspresowych i autostradach), o wiele lepiej będzie zadzwonić bezpośrednio do nas. Mamy świetną lokalizację w centrum Warszawy, skąd jesteśmy w stanie dotrzeć w niemal dowolną część miasta w ciągu 20 – 30 minut (oczywiście poza godzinami szczytu), błyskawicznie zapewniając Ci odpowiednią pomoc. W wielu przypadkach udaje nam się rozwiązać problem na miejscu i umożliwić Ci kontynuowanie podróży jeszcze tej samej nocy. Kiedy to okazuje się niemożliwe, pomagamy profesjonalnie przetransportować auto – holując bądź na lawecie – w odpowiednie ręce

Ile kosztuje holowanie Praga Północ?

Wielu kierowców ma mylne wyobrażenie na temat kosztów związanych z holowaniem samochodu. Niestety, często powstrzymuje ich to przed skorzystaniem z profesjonalnej pomocy, która pomogłaby im szybko uporać się z problemem. Tymczasem koszty transportu na lawecie wcale nie są takie przytłaczające. Już za 150 złotych netto posiadacze małych samochodów mogą skorzystać z usługi polegającej na przyjeździe ekipy, ocenie stanu pojazdu i w razie konieczności, załadunku na lawetę i wyładunku. Każdy przejechany kilometr wyniesie 3 złote netto – to wcale nie tak dużo, zważywszy na odległości, jakie zwykle dzielą naszych klientów od najbliższego godnego polecenia mechanika.

Holowanie Praga Północ – Cennik usług

Nasze holowanie Praga Północ – dla każdego auta

W zasadzie nie ma pojazdu, jakiemu nie bylibyśmy w stanie pomóc. W większości sytuacji, dotyczących samochodów osobowych, motorów, dostawczaków, przyczep kempingowych, samochodów zabytkowych czy poważnie uszkodzonych potrafimy udzielić pomocy „od ręki”, zapewniając przy tym profesjonalne holowanie. Przewozimy również ładunki wielkogabarytowe, a posiadaczom naprawdę dużych pojazdów zapewniamy pomoc przy naprawie i fachową pomoc doradczą. Ponadto z nami możesz zaplanować również holowanie na duże odległości – po bardzo konkurencyjnych stawkach.

O nas

W telegraficznym skrócie, referencje, galeria, przeczytaj i się przekonaj.

Cennik

Wyceny wykonujemy od ręki telefonicznie oraz wszystkie ceny mamy na naszej stronie. 

Najczęstrzy Obszar naszych usług