Holowanie Ursynów

Świadczymy szybką, profesjonalne i Tanie Holowanie Ursynów

Pomożemy przy każdej, małej czy dużej awarii.

Wystarczy kliknąć numer poniżej aby zamówić Holowanie Ursynów.

737 180 184

Kliknij by zadzwonić

Napisz do nas również wiadomość SMS, a na własny koszt oddzwonimy!

Holowanie Ursynów⭐ Auta – uszkodzone, spalone, z zablokowanym układem jezdnym – osobowe, dostawcze, terenowe, busy, kampery. Zawieziemy je w dowolne miejsce w Polsce.

 

Holowanie Ursynów – nagła pomoc w pilnej sprawie 

Jesteś daleko od domu, pokonujesz kolejne kilometry, zmierzając do celu i podziwiając piękne widoki, aż tu nagle Twoje auto zaczyna się dziwnie zachowywać? Pojawiają się świecące kontrolki, a z jego wnętrza zaczynają dobiegać dziwne dźwięki? Sytuacja taka to koszmar każdego kierowcy! Nie musisz jednak panikować, zawsze możesz liczyć na doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników pomocy drogowej, którzy udzielą Ci wsparcia holowania zawsze, gdy będziesz tego potrzebować. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, doskonale zdajemy sobie sprawę, że nieprzewidziane sytuacje na drodze są źródłem ogromnego stresu, a kierowcom potrafi towarzyszyć poczucie bezradności – szczególnie, jeżeli zdarzenie ma miejsce daleko od domu czy w środku nocy. Pamiętaj jednak, że na drodze nigdy nie jesteś sam. Nasi pracownicy są gotowi do udzielenia fachowej pomocy holowania Ursynów potrzebującym kierowcom i to niezależnie od godziny czy dnia. Czekamy na Twój telefon nawet w środku nocy, w niedziele czy święta – dzięki całodobowym usługom pragniemy zapewnić kierowcom poczucie bezpieczeństwa.

Holowanie Ursynów – nasza oferta

Pomoc drogowa dla Samochodów w dzielnicy Ursynów

Świadczymy usługę Holowania oraz Pomocy Drogowej na terenie  Warszawy Ursynów i okolic

Transport Pojazdów i nie tylko Ursynów Warszawa

Transportujemy

  • auta powypadkowe
  • samochody osobowe i dostawcze do 3.5T
  • busy i kampery
  • motocykle i skutery oraz quady
  • auta zabytkowe
  • przyczepy kempingowe i rolnicze
  • miniżórawie oraz minikoparki do 3,5T
  • łodzie
  • róznego rodzaju gabaryty do 10m dł.
Awaryjne odpalenie

Awaryjne uruchamianie samochodów za pomocą startera lub kabli rozruychowych do samochodów osobowych oraz ciężarowych , a także ładowanie akumulatora i wymianą akumulatora z dojazdem do klienta

Dowóz paliwa w dzielnicy Ursynów

Dowieziemy na terenie Warszawy Ursynów i okolic paliwo oraz olej napędowy

Zmiana koła Warszawa Ursynów

Przyjedziemy odkręcimy oraz wymienimy uszkodzone koło lub przewieziemy do zaprzyjaznionej wulkanizacji 24h która wymieni bądź naprawi uszkodzoną oponę. Wymiana koła na drodze to dla nas czysta przyjemność

Drobne naprawy na drodze

W przypadku drobnych napraw staramy się usunąć usterkę na miejscu ! Lub transport do klijenta lub naszego warsztatu

wyciąganie z rowu/błota oraz zasp
Auta bez kół oraz z zablokowanymi 4 kołami to dla nas żaden problem !

Postaramy się sprostac w tej trudnej sytuacji

Garaże podziemne nie stanowią dla nas problemu

Dysponujemy Holownikiem z widłami oraz pojazdem terenowym który wyciągnie uszkodzone auto z parkingu podziemnego

Holowanie busów / Kamperów

Dysponujemy specjalnym autem , a także 10,5m przyczepą przeznaczoną do tego typu pojazdów

Holowanie Ursynów – nasza oferta

Doświadczenie

Zdobywane latami wykonując transport drogowy nie tylko w kraju a i także poza jego granicami.

 

Odpowiednie zaplecze Ursynów

Pojazdy odpowiednio doposażone w niezbędny sprzet, dzięki któremu zabierzemy lub naprawimy uszkodzony pojazd na miejscu.

Najlepszy personel w dzielnicy Ursynów

Posiadamy najlepszy personel który Państwu najlepiej doradzi jak rozwiązać problem z uszkodzonym pojazdem, posiadamy zaplecze warsztatów mechanicznych, blacharsko lakierniczych, wulkanizacyjny.

Odpowiedzialność za powierzony pojazd

Niejednokrotnie klienci powierzają nam swoje samochody w celu przetransportowania uszkodzonego auta w kolejnym dniu do serwisu, z nami jest bezpieczny.

ubezpieczenie

Posiadamy specjalistyczne ubezpieczenie przeznaczone dla przewoźników w celu zabezpieczenia transportowanego pojazdu lub ładunku.

Holowanie Ursynów – zdaj się na fachowców

Minęły już czasu, kiedy każdy kierowca doskonale wiedział, co znajduje się pod maską samochodu i nawet bez profesjonalnej wiedzy był w stanie stwierdzić, co jest przyczyną problemu. Obecnie większość z nas ma samochody wyposażone w nowości techniczne i systemy elektroniczne, przez co diagnoza awarii staje się o wiele bardziej skomplikowana. Dlatego, jeżeli auto nagle odmówi Ci posłuszeństwa na drodze lub zacznie wydawać dziwne dźwięki, nie ryzykuj, próbując sam naprawiać usterkę. Nie najlepszym wyjściem jest też dzwonienie do znajomych. Dlaczego? Po pierwsze, zapewne zajęci są swoimi sprawami lub znajdują się w pracy. Jednak, nawet jeżeli są gotowi udzielić Ci pomocy, najprawdopodobniej nie dysponują odpowiednią wiedzą czy wyposażeniem. Odholowanie samochodu przez znajomego może skończyć się o wiele poważniejszą awarią. Warto wiedzieć, że pod żadnym pozorem nie powinno się holować samochodów z automatyczną skrzynią biegów lub napędem na 4 koła. Przepisy ruchu drogowego również określają niektóre zasady, między innymi zabronione jest holowanie Ursynów aut na autostradzie. Podejmowanie decyzji pod wpływem emocji i to bez odpowiedniej wiedzy może więc skończyć się wysokim mandatem lub kolejnymi szkodami. Nic dziwnego, że większość kierowców woli wezwać na miejsce zdarzenia profesjonalną pomoc drogową, aby to oni ocenili przyczynę problemu oraz pomogli naprawić usterkę. W wielu przypadkach, doświadczony i wykwalifikowany pracownik jest w stanie ustalić jeszcze przez telefon czy auta wymaga holowania, czy problem można rozwiązać na miejscu.

Holowanie Ursynów – kompleksowa pomoc dla każdego kierowcy

Jeżeli Twoje auto zostało unieruchomione na środku drogi, wystarczy, że skontaktujesz się z nami i opiszesz swój problem, a w błyskawicznym czasie udzielimy Ci odpowiedniej pomocy. Transportem drogowym zajmujemy się już od ponad 15 lat, a doświadczenie zdobywaliśmy nie tylko w Polsce, ale także z granicą. Usługi z zakresu pomocy drogowej także świadczymy, przez długi czas, bo ponad 7 lat. Doskonale wiemy więc, jakie sytuacje mogą spotkać kierowców na drodze oraz jak udzielić im najlepszego wsparcia.
Jedną z naszych głównych usług jest holowanie Ursynów samochodów. Dysponujemy odpowiednią flotą transportową, aby przewieźć nawet duże i ciężkie pojazdy. Zajmujemy się holowaniem aut powypadkowych, ale nie tylko. Niejednokrotnie klienci powierzają nam swoje samochody zabytkowe lub sportowe, które nie mogą poruszać się po drogach. Transportujemy busy, kampery, łodzie, minikoparki, motocykle, przyczepy kempingowe i innego rodzaju gabaryty. Posiadamy specjalne ubezpieczenie dla przewoźników, dzięki czemu nie musisz obawiać się o stan Twojego pojazdu podczas transportu.

Holowanie Ursynów – nasza oferta

Oferowana przez nas pomoc drogowa Ursynów nie ogranicza się jedynie do holowania Ursynów pojazdów, zakres naszych usług jest naprawdę szeroki. Naszym celem jest udzielanie kompleksowej pomocy potrzebującym kierowcom, zawsze, gdy tego potrzebują. Bardzo często drobne usterki nie wymagają lawety, dlatego dokładamy starań, aby awarię naprawić na miejscu. Umożliwia to jak najszybsze kontynuowanie trasy i nie naraża klienta na niepotrzebne koszty. Chętnie udzielamy pomocy również w codziennych sytuacjach, które mogą przydarzyć się każdemu. Posiadamy odpowiedni sprzęt, aby wyciągnąć samochód z błota, rowu lub zasp. Jeżeli zapomniałeś zatankować i paliwo skończyło Ci się z dala od stacji, chętnie Ci je dowieziemy. Z przyjemnością odkręcimy i wymienimy uszkodzone koło lub zawieziemy je do zaprzyjaźnionej wulkanizacji. Jesteśmy w stanie uruchomić awaryjnie samochody osobowe oraz ciężarowe lub wymienić akumulator z dojazdem do klienta. Możesz na nas liczyć w każdej sytuacji!

Holowanie Ursynów – Cennik usług

O nas

W telegraficznym skrócie, referencje, galeria, przeczytaj i się przekonaj.

Cennik

Wyceny wykonujemy od ręki telefonicznie oraz wszystkie ceny mamy na naszej stronie. 

Najczęstrzy Obszar naszych usług